Drużynowy sukces w Zamościu

16.03.2011 r.

 

    Złoty i srebrny medal zdobyli w klasyfikacji drużynowej pomorscy biegacze podczas przełajowych mistrzostw Polski w Zamościu.

 

O indywidualnych sukcesach naszych reprezentantów pisaliśmy wcześniej. Dziś pora na sukcesy drużynowe, a tych w Zamościu także nie zabrakło. W kategorii seniorów pierwsze miejsce zajęli biegacze UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (33 pkt) w składzie: Michał Breszka, Piotr Mielewczyk i Piotr Pobłocki. Drugie miejsce i tytuł wicemistrzów Polski zdobyli reprezentanci ULKS Talex Borzytuchom (40 pkt) w składzie: Tadeusz Zblewski, Łukasz Wirkus i Dariusz Guzowski. W klasyfikacji wojewódzkiej juniorów drugie miejsce zajęli reprezentanci województwa Pomorskiego (87 pkt). Pierwsi byli biegacze z Wielkopolski (96 pkt) a trzecie miejsce wywalczyli reprezentanci Dolnego Śląska (86).
am

 

 

Komunikat organizacyjny nr 3  PZLA MMM Smętowo Graniczne

15.03.2011 r.

 

Kalendarz imprez

15.03.2011 r.

      Nowa wersja kalendarza imprez.

Kalendarz imprez 2011r.

 

 

Pomorskie sukcesy w Zamościu

15.03.2011 r.

 

    Marcin Chabowski zdobył w Zamościu tytuł mistrza Polski w biegach przełajowych. Nie był to jedyny sukces pomorskich biegaczy.

 

Chabowski, biegacz gdyńskiej Floty okazał się najlepszy wśród seniorów. Na dystansie 12 kilometrów uzyskał czas 43,55. W czołówce biegaczy znalazł się także zawodnik Talexu Borzytuchom Tadeusz Zblewski, który zajął 5. miejsce. Jego czas to 44,45. W Zamościu także 5. miejsce zajęła w biegu na 4 kilometry Dominika Zakrzewska z AZS AWFiS Gdańsk z czasem 17,25. Na dystanse 8 kilometrów na 7. pozycji uplasowała się Marta Krawczyńska z Floty Gdynia, uzyskując czas 34,23. 14,28 to czas Marka Kowalskiego z SKLA Sopot, który wśród seniorów na dystansie 4 kilometrów zajął 3. miejsce i zdobył brązowy medal. Wśród juniorek na dystansie 4 km dobre 8. miejsce wywalczyła Kamila Trzebiatowska z Talexu Borzytuchom, która uzyskała czas 18,08. Bardzo dobrze spisali się juniorzy startujący na dystansie 6 kilometrów. Łukasz Zawadzki z GKS Żukowo zajął 2. miejsce z czasem 20,39 i wywalczył wicemistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej. Trzeci był Mateusz Niemczyk z KKB Starogard Gdański, który na tym dystansie miał czas 20,45. Czwarty był Andrzej Rogiewicz z LKS Zantyr Sztum uzyskując czas 20,59.

am

 

 

Powołanie na obóz - blok sprint

13.03.2011 r.

 

MAKROREGION I CROSS – SMĘTOWO GRANICZNE - komunikat i program zawodów

12.03.2011 r.

 

Karmen Bunikowska: Sport, studia i plastyka

12.03.2011 r.

    Tyczkarka AZS AWFiS Gdańsk Karmen Bunikowska mówi o swojej karierze sportowej, wzorach i zainteresowaniach. Niedawno podczas halowych mistrzostw Polski w Spale, przegrała tylko z mistrzynią świata i halową mistrzynią Europy Anną Rogowską. Z Karmen Bunikowską i trenerem Edwardem Szymczakiem rozmawiał Jerzy Konopka z Dziennika Bałtyckiego.

Karmen zaczynała sportową karierę od gry w piłkę ręczną. - Myślałam o jej kontynuowaniu, zamierzałam iść do liceum preferującego tę grę. Ale tak się złożyło, że reprezentując rodzinny Starogard wystartowałam w gimnazjadzie na lekkoatletycznych zawodach w skoku w dal, w biegu na 100 metrów. Wtedy podszedł do mnie pan Szymczak i spytał, czy chcę ćwiczyć skakanie z tyczką. Zgodziłam się.
 

- Muszę przyznać, że Karmen mi zaimponowała. Tym, że potrafiła się rozstać z ulubioną grą i to w chwili, gdy miała pełne prawo liczyć na sukces w przyszłości - wspomina trener.

Powierzyła zatem własny los w swoje ręce. Sport zespołowy zamieniła na indywidualny. Ale smykałkę do tyczki ma. W ciągu trzech lat zaledwie, zresztą lekkoatletką jest raptem od pięciu sezonów, poprawiła rekord Polski juniorek i posiada rezultat lepszy niż aktualne mistrzyni i wicemistrzyni świata. To daje nadzieję, że Anna Rogowska i Monika Pyrek doczekają się rychło poważnej konkurentki również w Polsce.

Ale istnieje pewien szkopuł. Karmen w szybszym rozwoju kariery przeszkodziła kontuzja, a właściwie choroba polegająca na rozmiękczeniu powierzchni stawowych w kolanach. - Jest nadzieja, że mam to za sobą - mówi zawodniczka. A jej trener dodaje: - To niewątpliwa zasługa doktora Pawła Cieśli, który nie pierwszy raz pomógł naszym tyczkarkom.

Karmen uprawia lekkoatletykę i studiuje na oliwskiej uczelni. - Kierunek sport, uprawnienia pedagogiczne, mogę w przyszłości uczyć w szkole, ale też trenować innych. Kto jest moim idolem? Nie zaskoczę chyba nikogo tym, że podziwiam Rosjankę Isinbajewą. Patrząc pod kątem techniki, to mogłabym chyba najwięcej nauczyć się od Moniki Pyrek.

Pyrek nie zaimponowała startami w hali, Karmen w kraju na razie tylko przegrywa z Rogowską. Czyżby druga siła żeńskiej tyczki w Polsce? Z tym nie zgadzają się ani zawodniczka, ani jej opiekun. Może trzecia, ale najważniejsze to zmniejszyć dystans wynikowy dzielący Karmen od starszych koleżanek, a więc i od światowej czołówki. - Żeby odnosić dziś sukcesy trzeba skakać w granicach 4,70, a mnie brakuje do tego dobre pół metra. Muszę więc podnosić poprzeczkę i taki jest mój cel na lato, ale jak wysoko chcę skoczyć nie powiem, aby nie zapeszyć.- Pamiętaj o uniwersjadzie w Chinach, tam też warto zrobić dobry wynik - dodał trener Szymczak.

- Studia, tyczka, jest czas na inne rzeczy?

- Nie bardzo, ale lubię czasem uciec w plastykę. To znaczy w jakieś robótki, namalować jakiś obrazek, robię znajomym okolicznościowe kartki.

Karmen ma chłopaka, również tyczkarza. Łukasz Jurga jest liderem męskiej grupy szkolonej przez Szymczaka. Czy wspólnie dołączą do tyczkarskiej elity? Karmen w to wierzy, choć zdaje sobie sprawę z trudów zadania.

 

 

MAKROREGION I CROSS – SMĘTOWO GRANICZNE ZAPRASZA

08.03.2011 r.

 

    Tereny Smętowskiego ośrodka sportu będą areną tegorocznych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Juniorów młodszych w biegach przełajowych. Zawody zaplanowano na 19 marca. Po raz pierwszy w Smętowie Granicznym odbędą się tej rangi zawody, które dla juniorów młodszych są zarazem eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Oficjalne otwarcie zawodów odbędzie się o godz. 12.00. Głównym organizatorem imprezy jest klub LLKS Smętowo Graniczne przy wsparciu lokalnego samorządu i wielu instytucji oraz sponsorów i społeczników.

W roku ubiegłym w Smętowie rozdano medale w Mistrzostwach Pomorza, inaugurując tym samym sezon biegów przełajowych. W marcu tego roku, na nieco zmienionej trasie powalczą również zawodnicy z województwa Kujawsko – Pomorskiego. Rywalizacja przebiegać będzie na dwóch pętlach (patrz trasa). Urozmaiciliśmy trasę, której spora część dużej pętli będzie prowadzić ścieżkami leśnymi ze 100 metrowym łagodnym podbiegiem oraz ze sporą ilością ostrych skrętów.

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE

Trenerom przypominamy o zgłoszeniach elektronicznych. W ramach Makroregionu aplikacja jest już dostępna pod adresem http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia/ i będzie aktywna do 14 marca do godz. 12.00.

Przypominamy, że zawodnika/zawodniczkę zgłaszamy tylko na jeden dystans, zgłoszenie zawodnika na 2 dystansach będzie skutkowało usunięciem z obu list. Prawdopodobnie dzięki systemowi DOMTEL Delegat Techniczny dokona weryfikacji na podstawie zgłoszeń elektronicznych („weryfikacja elektroniczna”), pod warunkiem, że w systemie będą widniały wszelkie aktualne dane zawodników, najważniejsze: zdjęcie zawodnika, data urodzenia, i akt. nr licencji. Przedstawienia braków będzie można dokonać przed zawodami. Przypominamy także, że po zamknięciu systemu nie będzie możliwości zgłoszenia zawodnika, a ewentualnie poprawienie danych. Także
z uwagi na pomiar elektroniczny i możliwość zdublowania numerów zawodnicy
o numerach identycznych otrzymają numery od organizatora, które w dniu zawodów
o odbiór proszeni są trenerzy.

Poza tym z ramach w ramach CROSSU SMĘTOWSKIEGO zaplanowano biegi towarzyszące dla dzieci, juniorów, seniorów i mastersów. Mimo, że juniorzy i seniorzy będą mieli już po Mistrzostwach Polski, mamy nadzieję, że część z finalistów krajowego czempionatu wystartuje w Smętowie, podnosząc znacznie poziom sportowy rozgrywanych biegów. W przypadku Crossu zgłoszenia przyjmowane są pod adresem http://sportznami.pl/CrossSmetowski.

Ze względu na znaczne ułatwienia organizacyjne prosimy o zgłaszanie zawodników wcześniej, dzięki czemu zyskują Państwo mnóstwo czasu.

Program zawodów przedstawia się następująco:

12.00 – OTWARCIE ZAWODÓW

CROSS SMĘTOWSKI

12.05 – kl. III-IV dziewczęta 650 m

12.10 – kl. III-IV chłopcy 750 m

12.15 – kl. V-VI dziewczęta 750 m

12.20 – kl. V-VI chłopcy 1500 m

MŁODZICZKI - MŁODZICY

12.30 - dziewczęta 1500 m

12.40 - chłopcy 2000 m

12.50 - dziewczęta 2500 m

13.05 - chłopcy 3000 m

MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO TRENERÓW

13.20 – trenerzy 2000m

JUNIORZY MŁODSI (eliminacje do OOM)

13.35 - juniorki młodsze 2000 m

13.50 - juniorzy młodsi 3000 m

14.10 - juniorki młodsze 3000 m

14.30 - juniorzy młodsi 5000 m

14.40 – dekoracja najlepszych klubów w kat. MŁODZIKÓW – Smętowo + zawody w Skórczu

CROSS SMĘTOWSKI

14.55 - juniorki/juniorzy 3000m/5000m

15.20 - seniorki, seniorzy, masters 3000m/5000 m

UWAGA:
Dekoracja za miejsca I-VI bezpośrednio po biegu.
Dekoracja biegu seniorek, seniorów i mastersów o godz. 16.00.

Ciekawym punktem w programie biegów będą II Mistrzostwa Okręgu Trenerów na dystansie 2000m, w którym liczymy na dużą frekwencję. Prawo startu mają nie tylko trenerzy Królowej Sportu. W roku ubiegłym kategorię tą wygrał trener Talexu Borzutuchom Sławomir Wierzejski przed Łukaszem Godlewskim z Lider Malbork. Zgłoszenia także na sportznami.pl.

Wszyscy zawodnicy, opiekunowie i kibice mogą liczyć na gorącą kiełbaskę
i herbatę. Dla zawodników w ramach MMM i Crossu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Innych informacji należy szukać na stronie POZLA oraz www.smetowo.kociewiacy.pl, www.sportznami.pl, www.bieganie.pl.

Zawodnikom i Trenerom życzymy udanych startów.

Karol Nowakowski

 

 

Program Trener 2011 r.

08.03.2011 r.

 

     

Program trener 2011 r.

 

 

Bony

08.03.2011 r.

 

      W związku z likwidacją sklepu 4TEAMS /pod recepcją AWFiS w Gdańsku zawodnicy, którzy nie zrealizowali jeszcze bonów otrzymanych na Podsumowaniu Sezonu LA w listopadzie 2010 roku,proszeni są o dostarczenie ich do Pomorskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki nastąpi zwrot gotówki termin realizacji 15 kwietnia 2011r.

 

 

Anna Rogowska halową mistrzynią Europy!

08.03.2011 r.

 

      Sopocka tyczkarka po raz pierwszy w karierze sięgnęła po halowe mistrzostwo Europy. Wielki sukces odniosła w niedzielę w Paryżu.

 

Nie był to jej pierwszy medal w halowym czempionacie. W 2005 roku w Madrycie była druga, a w 2007 roku w Birmingham zajęła trzecie miejsce. Sopocianka w paryskiej hali "Bercy" zaprezentowała się znakomicie. Ustanowiła też absolutny rekord Polski, skacząc 4,85 metra.

- Nie mam obaw, jeśli chodzi o formę. Na treningach wszystko wygląda bardzo dobrze - mówiła jeszcze przed finałowym występem Rogowska. Sopocianka nie rzucała słów na wiatr. 
Jedyną godną jej rywalką była w Paryżu tylko Niemka Silke Spiegelburg, która do wysokości 4,80 m zaciekle walczyła z Rogowską o zwycięstwo. Nasza zawodniczka miała tym razem nieco ułatwione zadanie, bo na starcie w Paryżu zabrakło m.in. Rosjanki Jeleny Isinbajewej.

Mistrzyni świata z Berlina z 2009 roku już w pierwszej próbie pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 4,80 metra, i to ze sporym zapasem.  Ta wysokość była już poza zasięgiem Niemki, która miała trzy nieudane próby.
Tyczkarka SKLA Sopot postanowiła powalczyć o coś więcej niż 4,80 m i zaatakowała poprzeczkę na wysokości 4,85. W połowie lutego na mityngu w Doniecku Isinbajewa pokonała właśnie tę wysokość. 
Rogowska w pierwszej próbie nie pokonała poprzeczki na tej wysokości. W drugiej było już znacznie lepiej. Tyczarka z Sopotu ustanowiła absolutny rekord Polski! Jej dotychczasowy rekord kraju to 4,83 m. Ciekawostką rekordu Rogowskiej jest fakt, że właśnie ta wysokość jest także rekordem życiowym...jej męża i trenera Jacka Torlińskiego.

am

 

 

Program minutowy Skórcz 5.03.2011

04.03.2011 r.

 

Cross Smętowski 19.03.2011 r.

04.03.2011 r.

CROSS SMĘTOWSKI

MAPA TRASY BIEGU

Smętowo Graniczne, 19.03.2011r.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Spotkania Zarządu

04.03.2011 r.

 

Jarosław Ścigała, wiceprezes d/s organizacyjnych POZLA brał udział w "Forum Sportu" w Czarnej Dąbrówce. Na spotkanie zaproszono również najlepszego polskiego maratończyka w historii Jana Huruka. Zarówno wójt gminy Jan Klasa jak i inni członkowie klubu biegacza GTS Czarna Dąbrówka często startują w biegach ulicznych na terenie kraju jak i poza granicami. Zaproszeni goście podpowiadali miejscowym działaczom jak podnieść poziom sportowy w gminie. Sztandarową lokalną imprezą sportową o ponad 20-letniej tradycji jest Bieg Orłów organizowany 3 maja. Władze gminy chcą reaktywować sekcję lekkiej atletyki działającą w podległych szkołach i nawiązać ścisłą współpracę z klubami lekkoatletycznymi powiatu bytowskiego. W dniu 22 lutego w restauracji "Staromiejska" w Słupsku odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu w SKLA Słupsk. W imprezie udział wzięli zawodnicy, trenerzy, działacze, sponsorzy, przedstawiciele władz lokalnych na czele z prezydentem Słupska Maciejem Kobylińskim. POZLA reprezentował wiceprezes Jarosław Ścigała. W ubiegłym roku medale z imprez ogólnopolskich zdobywali oszczepnicy Paweł Roziński, Szymon Wróbel, Kamila Zdybał i Marcelina Witek- podopieczni Ewy Greckiej i Mirosława Witka . Dodatkowo Marcelina poprawiła rekord Polski młodziczek. Symboliczną minutą ciszy uczczono pamięć nieodżałowanego twórcy potęgi słupskiej LA trenera Ryszarda Ksieniewicza. Zawodnicy i trenerzy mają ambicje udziału w tegorocznych imprezach światowych. Dużym bodźcem dla rozwoju LA w naszym województwie będzie rozpoczęta budowa hali lekkoatletycznej przy stadionie 650-lecia. Życzymy wielu sukcesów sportowych i organizacyjnych !

 

 

Mistrzostwach Polski  w Biegach Przełajowych  - Zamość  12.03.2011r.

22.02.2011 r.

 

      Pomorski Okręgowy  Związek Lekkiej Atletyki w Gdańsku  informuje zainteresowane kluby, że dofinansuje ze środków Urzędu Marszałkowskiego koszt wyżywienia i zakwaterowania zawodnikom /tylko juniorzy i młodzieżowcy/, którzy będą uczestniczyć

w MP  -85 zł- .    

         Celem umożliwienia pokrycia w/w kosztów prosimy przesłać do biura POZLA:

- xero zgłoszenia zawodników – fax. /58/ 344-97-15

- na zawodach zawodnicy winni wpisać się na druk  „Potwierdzenie udziału”.

                Koszt podróży pokrywają kluby lub zawodnicy we własnym zakresie.

 

Życzymy dużo sportowych sukcesów.

 

 

Trzy złota pomorskich lekkoatletów

21.02.2011 r.

 

       Anna Rogowska, Kamila Chudzik i Rafał Kownatke zdobyli złote medale Halowych Mistrzostw Polski, które w niedzielę zakończyły się w Spale. Trójka pomorskich lekkoatletów wywalczyła także cztery srebrne medale na tych zawodach.

 

Pierwsze miejsce tyczkarki SKLA Sopot i mistrzyni świata Anny Rogowskiej nie było zaskoczeniem. Była zdecydowaną faworytką a jej notowania wzrosły, choćby po udanym starcie w niedawnym mityngu Padro's Cup w Bydgoszczy. Kibice Rogowskiej liczyli nawet na pobicie halowego rekordu Polski, ale naszej tyczkarce nie udało się pokonać wysokości 4,82 m. Anna Rogowska wygrała mistrzostwa pokonując poprzeczkę na wysokości 4,61 m. Następną szansę na ustanowienie rekordu Polski Rogowska będzie miała już niedługo. W dniach 4-6 marca w Paryżu będą rozgrywane halowe mistrzostwa Europy. Polskę będzie reprezentować 18 osobowa ekipa.
W skoku o tyczce mieliśmy jeszcze jeden miły akcent. Srebrny medal wywalczyła Karmen Bunikowska (AZS AWFiS Gdańsk). Tyczkarka z Gdańska pokonała poprzeczkę na wysokości 4,20 m. W pięcioboju nie miała sobie równych inna zawodniczka AZS AWFiS Gdańsk - Kamila Chudzik. Podopieczna trenera Sławomira Nowak wygrała tę konkurencję z dorobkiem 4325 punktów. Chudzik wyprzedziła swoją klubową koleżankę Zuzannę Leszczyńską, która zdobyła łącznie 3898 punktów. Ten wynik dał jej drugie miejsce i srebrny medal w Spale. Trzeci złoty medal wywalczył tam kulomiot LKS Ziemi Puckiej Rafał Kownatke, który pchnął kulę na odległość 19,18 m. Miał nieco ułatwione zadanie, bo w zawodach nie startował najlepszy polski kulomiot Tomasz Majewski. Nie był to ostatni krążek wywalczony na mistrzostwach Polski przez pomorskich lekkoatletów. Dwa srebrne medale ze Spały przywiózł Krzysztof Uwijała z Sambora Tczew. W skoku w dal był drugi z wynikiem 7,66 m. W trójskoku Uwijała także był drugi uzyskując wynik 15,79 m.

am

 

 

Zwycięstwo Rogowskiej w Bydgoszczy

18.02.2011 r.

 

       Wygraną mistrzyni świata, tyczkarki SKLA Sopot Anny Rogowskiej zakończył się Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Pedro's Cup w Bydgoszczy.

 

Sopocianka miała kilka groźnych rywalek, ale nie wszystkie zapowiadane tyczkarki stanęły na starcie zawodów. Zabrakło m.in. znakomitej Niemki Silke Spiegelburg, która się rozchorowała. Rogowska wygrała zawody pokonując poprzeczkę na wysokości 4.76 m. Nasza tyczkarka atakowała jeszcze rekordy Polski (halowy i absolutny), ale bez powodzenia. Nie mniej z występu w Bydgoszczy Rogowska i jej kibice mogą być zadowoleni. Forma sopocianki rośnie, kilka dni wcześniej w Doniecku skoczyła na wysokość 4.70 m i zajęła tam drugie miejsce za Jeleną Isinbajewą.

W weekend w Spale odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski. Rogowska będzie w nich faworytką w swojej konkurencji. W Bydgoszczy startowała także inna pomorska tyczkarka Karmen Bunikowska (AZS AWFiS Gdańsk), rekordzistka Polski juniorek, która zajęła w w zawodach 5. miejsce skacząc na wysokość 4.20 m. Ten rezultat to wyrównanie jej rekordu życiowego.

am

 

 

Otwarty konkurs na realizację zadań sportowych w 2011 r.

14.02.2011 r.

 

       Pragniemy poinformować, że Prezydent Miasta Gdańska ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańsk w 2011 roku. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo po adresem http://gdansk.pl/sport,1063,17734.html.

 

 

Spała wiecznie żywa

13.02.2011 r.

 

       Podczas II mityngu PZLA, który odbył się w Spale dobre rezultaty uzyskały nasze lekkoatletki. W biegu na 800 metrów najlepsza była Angelika Cichocka (ULKS Talex Borzytuchom) z wynikiem 2:03.98. W eliminacjach biegu na 60 m przez płotki czas 8.50 uzyskała Kamila Chudzik z AZS AWFiS Gdańsk. W skoku w dal Chudzik była druga z wynikiem 6.19 m.

W Moskwie rozegrano natomiast mityng „Rosyjska Zima” w którym wzięła udział nasza najlepsza tyczkarka Anna Rogowska z SKLA Sopot. Mistrzyni świata z Berlina z 2009 roku zajęła piąte miejsce z wynikiem 4,46 m. Wygrała, wracająca po rocznej przerwie, Rosjanka Jelena Isinbajewa z wynikiem 4.81. Wynik Rogowskiej, choć nie jest rewelacyjny dał jej minimum na marcowe Halowe Mistrzostwa Europy w Paryżu (4.45).

am

 

 

Godziny pracy biura

10.02.2011 r.

 

W dniach od 15 lutego do 7 marca 2011

Biuro POZLA

czynne będzie od godziny 12.00

W dniu 22 lutego Biuro będzie nieczynne

Za utrudnienie przepraszamy

 

 

Pismo dotyczące wsparcia szkolenia

10.02.2011 r.

      Zamieszczamy pismo Pomorskiej Federacji Sportu dotyczące wsparcia szkolenia.

Wsparcie szkolenia PFS

 

 

Komunikat organizacyjny Grand Prix Sztumu

10.02.2011 r.

 

   Informujemy uczestników IV biegu XII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych: bieg odbędzie się w dniu 19 lutego 2011 r zapisy od 9.00–hol Gimnazjum Sztum ul. Sienkiewicza 54/wejście od LIDLA

10.55 – marsz Nordic Walking - 6-8 km/ w zależności od pogody/ od 11.00 – biegi dla dzieci i młodzieży

11.45 – bieg główny 5 km/5okrążeń/

Dla wszystkich uczestników biegu głównego i Nordic Walking

-pamiątkowy medal

W IV biegu nie ma losowania nagród zgodnie z regulaminem

Dla wszystkich uczestników zawodów- kiełbaska na ciepło, herbata

Kawiarenka w holu Gimnazjum Sztum

13.00 –wręczenie nagród regulaminowych, zakończenie -hala Gimnazjum Sztum

UWAGA!!!

Wszyscy nagradzani muszą znać swój numer PESEL

Organizatorzy

 

 

 

>  Wiadomości archiwalne od 14.12.2010 do 08.02.2011

>  Wiadomości archiwalne od 15.10.2010 do 14.12.2010

>  Wiadomości archiwalne od 16.09.2010 do 14.10.2010

>  Wiadomości archiwalne od 10.08.2010 do 15.09.2010

>  Wiadomości archiwalne od 01.07.2010 do 10.08.2010

>  Wiadomości archiwalne od 01.06.2010 do 01.07.2010

>  Wiadomości archiwalne od 20.04.2010 do 31.05.2010

>  Wiadomości archiwalne od 24.03.2010 do 20.04.2010

>  Wiadomości archiwalne od 06.03.2010 do 24.03.2010

>  Wiadomości archiwalne od 09.02.2010 do 06.03.2010

>  Wiadomości archiwalne od 07.01.2010 do 09.02.2010

>  Wiadomości archiwalne od 12.11.2009 do 07.01.2010

>  Wiadomości archiwalne od 25.08.2009 do 12.11.2009

>  Wiadomości archiwalne od 21.07.2009 do 24.08.2009

>  Wiadomości archiwalne od 04.05.2009 do 21.07.2009

>  Wiadomości archiwalne od 07.02.2009 do 04.05.2009

>  Wiadomości archiwalne od 28.11.2008 do 30.01.2009

>  Wiadomości archiwalne od 19.02.2008 do 13.11.2008

>  Wiadomości archiwalne od 16.09.2007 do 31.01.2008

>  Wiadomości archiwalne od 03.07.2007 do 14.09.2007

>  Wiadomości archiwalne od 31.05.2007 do 22.06.2007

>  Wiadomości archiwalne od 11.04.2007 do 22.05.2007

>  Wiadomości archiwalne od 03.01.2007 do 23.03.2007

>  Wiadomości archiwalne od 29.09.2006 do 13.11.2006

>  Wiadomości archiwalne od 28.08.2006 do 29.09.2006

>  Wiadomości archiwalne od 27.06.2006 do 10.08.2006

>  Wiadomości archiwalne od 01.06.2006 do 19.06.2006

>  Wiadomości archiwalne od 26.04.2006 do 31.05.2006

>  Wiadomości archiwalne od 01.03.2006 do 31.03.2006

>  Wiadomości archiwalne od 20.09.2005 do 10.02.2006

>  Wiadomości archiwalne do 20.09.2005