Informacje OOM Kraków 2009

21.07.2009 r.

 

   Osoby wytypowane do uroczystego Otwarcia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie zawodnicy Kadry Wojewódzkiej Juniorów I Juniorów Młodszych:

 

Łobaczewski Andrzej zawodnik KL Lechia Gdańsk startujący w konkurencji chód 10km, ubiegłoroczny złoty medalista, uczeń szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku

Rutkowska Agnieszka zawodniczka AZS-AWFiS Gdańsk oraz Kadry Wojewódzkiej Juniorów i Juniorów Młodszych startująca w pchnięciu kulą, brązowa medalistka VI Bałtyckich Igrzysk Młodzieży

Kowalewski Rafał- tyczka SKLA Sopot

Treder Sebastian- 2000prz. ULKS Talex Borysław Borzytuchom

Gumienny Paweł- 2000prz. ULKS Talex Borysław Borzytuchom

Szczypior Kamila- kula/dysk SKLA Słupsk

Rokita Sandra- chód 5km KL Lechia Gdańsk

Idzikowska Natalia- chód 5km KL Lechia Gdańsk

Gardocka Marta- chód 5km KL Lechia Gdańsk

Stasiewicz Marta- chód 5km Maks Konradia Gdańsk

Kamiażyk Karolina- chód 5km KL Lechia Gdańsk

Langowska Alina- wzwyż MKS Sambor Tczew

Langowska Magda- 100ppł. LKS Z|antyr Sztum

Wawrzyniak Mariusz- trójskok MKS Sambor Tczew

Żołdowicz Marcin- w dal LKS Zantyr Sztum

Żochowski Miłosz- 2000prz. AZS_AWFIS Gdańsk

Kaszewski Zbigniew- 2000prz. ULKS Talex Borysław Borzytuchom

Zagulak Damian- 2000prz. GKS Tecza Nowa Wieś Lęborska

Klawikowski Jakub- 1500m MKS Sambor Tczew

Kamiński Patryk- 1500m KS Agro Kociewie Starogard Gd.

  

Wszystkie osoby posiadające dresy reprezentacyjne województwa pomorskiego zabrały je ze sobą!!!!!

 

 

Informacje OOM Kraków 2009

14.07.2009 r.

 

   Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Gdańsku  przesyła informację związaną z wyjazdem  zawodników i zawodniczek , którzy wchodzą w skład ekipy reprezentującej województwo pomorskie  na  XV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Zawody odbędą się w Krakowie  w dniach 24-26 lipca 2009 roku.

Koszt transportu, noclegu i wyżywienia na trasie pokrywa Urząd Marszałkowski  w Gdańsku, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu  Ministerstwo Sportu. Ekipa liczy 90 osób w tym:  78 zawodników, 9 trenerów, kierownika ekipy  i 2 kierowców.

Zawodnicy powinni posiadać:

- kartę zgłoszenia / sztywną zawodnika

- licencję klubową /ksero/ i zawodniczą

- aktualne badania lekarskie

- nr PESEL

- legitymację szkolną

   Zawodnicy stratują z numerami startowymi podanymi przez organizatora. Uczestnicy ekipy  /zawodnicy i trenerzy/ winni być ubezpieczeni w macierzystych klubach.

Kierownikiem ekipy będzie  – Jolanta Cieplucha

   Trenerzy wchodzący w skład ekipy: Ścigała Jarosław, Rolbiecki Zbigniew, Jarosław Wróblewski, Szpalerski Adam, Wietek Zbigniew,Galiński Tadeusz, Reszczyńska Aleksandra, Anna Sękowska, Wrona Agnieszka

W razie rezygnacji zawodnika z udziału w zawodach /przypadek losowy/ prosimy

o niezwłoczne powiadomienie Pomorskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki

w Gdańsku.

Poniżej podajemy rozkład jazdy autokarów wiozących zawodników i trenerów z poszczególnych klubów .

Wyjazd w środę  22 lipca 2009r

Autokar 1

11.00. Gdańsk AWFiS hala do gier- ( AZS- AWFiS Gdańsk, GKS Luzino, GOKF Gdańsk, KL Gdynia,  Lechia Gdańsk, Agro Kociewie Starogard, Zantyr Sztum, Sambor Tczew, Konradia Gdańsk, SKLA Sopot, UKS LO 1 Viking Rumia, GKS Żukowo)

AUTOKAR 2

11.00 - Bytów – dworzec PKP( Talex Borzytuchom, SKLA Słupsk, Jantar Ustka, Remus Kościerzyna, Tęcza N. Wieś Lęborska,

12.00 – Chojnice – Stacja McDonalds – (MKS Chojniczanka, Brda Przechlewo)

13.30- Świecie- do ustalenia- ( LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz)

Około godz 18- 19  przyjazd do Topoli Królewskiej na nocleg z wyżywieniem, rano po śniadaniu wyjazd do Krakowa, obiad na miejscu OOM,

Istnieje możliwość przejazdu z ekipą osób towarzyszących  na koszt organizatora, natomiast koszty pobytu osoby pokrywają we własnym zakresie.

Zgłoszenia kierować do dnia 20 lipca 2009 do biura POZLA tel. 058 344-97-15

 

Życzymy wielu sportowych sukcesów

 

 

Sukcesy Pomorzan na lekkoatletycznych arenach

13.07.2009 r.

 

   Marta Jeschke z SKLA Sopot zdobyła srebrny medal 25. Letniej Uniwersjady w Belgradzie. Sopocianka była w składzie sztafety 4 razy 100 m, która zajęła drugie miejsce.

 

   Polska sztafeta w składzie: Ewelina Ptak, Marika Popowicz, Dorota Jędrusińska i Marta Jeschke uległa tylko Włoszkom. Polki osiągnęły rezultat 43.96 sek.

   Z kolei na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych we włoskim Bressanone mimo braku medalowych zdobyczy dobrze zaprezentowały się dwie pomorskie lekkoatletki.

Oszczepniczka Marta Kąkol, reprezentująca Luzino, była szczęśliwa bo w trzeciej próbie pobiła swój rekord życiowy (49.02 ) rzucając oszczep na odległość 50.01. Dało jej to ostatecznie 7. miejsce w klasyfikacji.

   Tyczkarka SKLA Sopot Agnieszka Kolasa bez strącenia pokonała trzy pierwsze wysokości (3.55-3.80-3.90), ale jej próby na 4.00 były nieudane. Agnieszka zajęła ostatecznie 6 lokatę. Startowano także w kraju. W sobotę na Stadionie Miejskim w Chojnicach odbył się kwalifikacyjny mityng lekkoatletyczny, który był jednym z ostatnich sprawdzianów przed finałami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Krakowie w dniach 24-26 lipca. Podczas zawodów w Chojnicach kilkoro uczestników uzyskało I kasę sportową a startowało w nich 191 zawodników i zawodniczek z  klubów woj. pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego , warmińsko-mazurskiego.

Dobry rezultat uzyskał m. in. Jacek Szymański z AZS AWFiS Gdańsk, który 400 m ppł pokonał w czasie 54.29. Marcin Górzyński z SKLA Sopot pchnął kulę na odległość 17,54.

Krzysztof Pielecki z SKLA Słupsk uzyskał w rzucie oszczepem rezultat 68.90. Przemysław Modelski z AZS AWFiS Gdańsk uzyskał w trójskoku wynik 14.89. Agnieszka Karczmarczyk z Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej pokonała 400 m ppł w czasie 62.78 natomiast Angelika Przybylska z KKL Rodło Kwidzyn w rzucie dyskiem uzyskała wynik 40.88.

A.M.

 

 

Program minutowy Chojnice

9.07.2009 r.

 

GP Sopotu im. Janusza Sidły

9.07.2009 r.

 

Listy na OOM

7.07.2009 r.

 
   Informujemy, że uaktualniane listy na OOM 2009 znajdują się na stronie www.pzla.pl w zakładce statystyka. Bardzo prosimy o śledzenie zmian korzystając z tej strony, ponieważ zmiany dokonywane są na bieżąco.

 

 

Chojnice 11.07.2009

6.07.2009 r.

 

ZMIANY W REGULAMINIE ZAWODÓW

 

Początek zawodów godz. 12.30(dysk K i M). Pozostałe konkurencje 13.30. Dodatkowo rozegrany będzie chód na 3000m K i biegi na 1000m K i M. Zgłoszenia na listach startowych PZLA.

 

Zarząd POZLA

 

 

Pomorska zdobycz w Słupsku

6.07.2009 r.

 

Jedenaście medali wywalczyli młodzi pomorscy lekkoatleci na zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Polski Juniorów w Słupsku.

 

   Najlepiej spisali się reprezentanci AZS AWFiS Gdańsk i Sambora Tczew bo sportowcy z tych klubów zdobyli w Słupsku złote medale. Olga Frąckowiak (AZS) w skoku o tyczce kobiet wygrała konkurs z wynikiem 4,00 natomiast Krzysztof Uwijała z Sambora wygrał konkurs trójskoku mężczyzn z wynikiem 15,37 m.

Srebrne medale przywieźli ze Słupska Wojciech Halman z Klubu Lekkoatletycznego Lechia Gdańsk, który w chodzie na 10 km mężczyzn zajął drugie miejsce z wynikiem 43:17.46.

   Zawodniczka AZS AWFiS Gdańsk Natalia Labudda wywalczyła srebrny medal w biegu na 400 m ppł. Jej czas to: 61,44. W tej samej konkurencji tyle, że mężczyzn Paweł Celep z Baszty Bytów także zdobył srebrny medal. Uzyskał czas 53,15. Srebrnym medalem może pochwalić się także Aleksandra Lisowska z Zatoki Braniewo, która w biegu na 5000 m. zajęła drugie miejsce z czasem 17:30.54. Dziewczęta z AZS AWFiS Gdańsk w sztafecie 4x100 m w składzie: Aleksandra Piętka, Magda Chociej, Paulina Cieślak, Katarzyna Wesołowska wywalczyły drugie miejsce z wynikiem 47,82. Marek Kowalski z SKLA Sopot w biegu na 5000 m uplasował się na 2 miejscu z wynikiem 15:10,89

   Brązowe krążki mają już w swojej kolekcji: Agnieszka Borowska z LKS Zantyr Sztum, która zajęła trzecie miejsce w soku wzwyż z wynikiem 1,76 m., Marcin Szczepański z AZS AWFiS Gdańsk, który w skoku o tyczce uzyskał wynik 4,90 m. Na uwagę zasługuje również sztafeta 4x100m z SKLA Sopot, która oprócz rekordu życiowego i zdobycia 3 miejsca, ustanowiła nowy rekord okręgu pomorskiego z wynikiem 41,96: Jan Grzeszczak, Szymon Sirocki, Piotr Bieniewski, Jaromir Świgoń.

A.M.

 

 

Słupsk zaprasza na mistrzostwa

2.07.2009 r.

 

Od piątku do niedzieli potrwają w Słupsku Mistrzostwa Polski Juniorów. W zawodach wystartują przedstawiciele piętnastu klubów z województwa pomorskiego.

 

    Nasz region będą reprezentować sportowcy z takich klubów jak: AZS AWFiS Gdańsk, Rodło Kwidzyn, Lechia Gdańsk, LKS Braci Petk Lębork, Jantar Ustka, LKS Zantyr Sztum, MKL Lider Malbork, MKS Sambor Tczew, MLKS Baszta Bytów, SKLA Słupsk, SKLA Sopot, SKS Sokół Malbork, UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork, UKS Wiking Rychnowy, ULKS Talex Borzytuchom. W zawodach wystartują lekkoatleci urodzeni w 1990 i 1991 roku.

    Organizatorem mistrzostw jest SKLA Słupsk, kierownictwo nad imprezą sprawuje Polski Związek Lekkiej Atletyki a zawody będą rozegrane na stadionie 650-lecia przy ul. Madalińskiego w Słupsku.

   Pierwszego dnia czyli w piątek 3 lipca zawody zaczną się o godz. 10 i potrwają do 19.10. Ceremonię otwarcia zaplanowano na godz. 15.30. W sobotę 4 lipca impreza zacznie się o godz. 10 i potrwa do 18.50. Ostatniego dnia zawodów czyli w niedzielę zmagania przewidziano od godz. 13 do 18.30.

    Mistrzostwa w Słupsku podzielono na cztery grupy dyscyplin: biegi, skoki, skoki wysokie i rzuty. W sumie rozegranych zostanie 38 konkurencji a z całej Polski przyjedzie do Słupsku ponad 800 sportowców. Jeśli organizatorzy mistrzostw „zdadzą egzamin” będzie duża szansa na to by w przyszłym roku w Słupsku odbyły się mistrzostwa Polski seniorów.

A.M.

 

 

Igrzyska Państw Nadbałtyckich

29.06.2009 r.

 

WYJAZD !!!

Wyjazd na Igrzyska Bałtyckie

Lista zawodników-porawiona

 

 

Zawodnicy , którzy otrzymali dresy woj. pomorskiego proszeni są o zabranie ich na wyjazd na Igrzyska Bałtyckie do Koszalina

 

 

Informacje POZLA

29.06.2009 r.

 

Informujemy, że w dniach 2-3 lipca br Biuro Pomorskiego OZLA będzie nieczynne - wyjazd na Mistrzostwa Polski Juniorów do Słupska.

 

Na stronie PZLA ukazały się wstępne listy na OOM do Krakowa, prosimy zainteresowane kluby aby jakiekolwiek zmiany dotyczące udziału w zawodach kierować e-mail-em do Vice Prezesa Markowicza markowicze@wp.pl. lub telefonicznie /516 269 984/ najpóźniej do dnia 2 lipcz 2009r

 

 

Liga Juniorów-zgłoszenia

29.06.2009 r.

 

   

PZLA uprzejmie przypomina, że zgodnie z pkt.2 obowiązującego regulaminu Ligi Juniorów w dniu 30 czerwca br. upływa termin zgłoszeń zespołów do rozgrywek Ligi Juniorów edycji 2009-2010. Po upływie tego terminu zgłoszone zespoły zostaną podzielone na grupy, a w oparciu o zgłoszone oferty ustaleni organizatorzy I rzutu.

Prosimy o przypomnienie zainteresowanym klubom o upływającym terminie.

  

Jerzy Witwicki

Kierownik Działu Sportowo-Technicznego PZLA

 

 

Mistrzostwa Polski Seniorów

29.06.2009 r.

 

Zebranie Zarządu POZLA

25.06.2009 r.

 

   

     Informujemy, że podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Słupsku dnia 4.07.2009 r. o godzinie 12.00 odbędzie się zebranie Zarządu POZLA.

 

 

Igrzyska Państw Nadbałtyckich

25.06.2009 r.

 

    Poniżej zamieszczamy listę zawodników zakwalifikowanych na Igrzyska Państw Nadbałtyckich w lekkiej atletyce.

 

Lista wytypowanych na Igrzyska Państw Nadbałtyckich Koszalin 2009

 

 

Odznaczenia Prezydenta RP

24.06.2009 r.

 

dotyczy wiadomości z dnia 23.06.2009 r.

Wnioski na wyróżnienia Krzyżami Zasługi (złoty, srebrny, brązowy) oraz Orderem Odrodzenia Polski (różnej kategorii) osób zsałużonych dla Lekkiej Atletyki można składać do

 

29.06.2009r.

 

 

Wsparcie dla OLIMPIJCZYKÓW

23.06.2009 r.

 

    Uprzejmie informujemy, iż z okazji 90-lecia powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego władze PKOl-u wystąpiły z inicjatywą jednorazowego wsparcia olimpijczyków znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej lub zdrowotnej.

W związku z powyższym prosimy o przekazanie do Polskiego Związku Lekkiej Atletyki do dnia 10.07.2009 r. listy olimpijczyków, wraz z uzasadnieniem,  będących w trudnej sytuacji życiowej.

Ponadto informujemy, że ww wsparcie nie dotyczy olimpijczyków, którzy otrzymują emeryturę olimpijską.

Z poważaniem

Jan Ślęzak

Sekretarz Generalny PZLA

 

 

Odznaki i ordery- 90 rocznica PZLA

23.06.2009 r.

 

    W związku z 90 rocznicą powstania Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, zarząd PZLA wystąpi do Prezydenta RP z wnioskami o nadanie wybitnym twórcom polskiej lekkiej atletyki odznaczeń państwowych.

Oczekujemy na propozycje wyróżnienia Krzyżami Zasługi (złoty, srebrny, brązowy) oraz Orderami Odrodzenia Polski (różnej kategorii) osób szczególnie zasłużonych w rozwoju naszej dyscypliny. Wnioski należy wypełnić zgonie z obowiązującym wzorem umieszczonym na stronie internetowej www.prezydent.pl w dziale "Kancelaria Prezydenta-Ordery i odznaczenia" w zakładce "formularze wniosków". Opracowane dokumenty prosimy przesłać nie później niż do 20.06.2009r. na adres Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Jednocześnie uprzejmie informujemy, żemy wnioski o nadanie Honorowych Odznak PZLA (złota, srebrna, brązowa) wypełniamy na podstawie nowego wzoru udostępnionego na stronie internetowej www.pzla.pl w zakładce "Druki". Oczekujemy na te wnioski do 31.07.2009r.

 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów w Słupsku

23.06.2009 r.

 

    Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Gdańsku,

informuje Kluby POZLA zainteresowane udziałem w Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbędą się 03 - 05 lipca br. w Słupsku,

że Urząd Marszałkowski w Gdańsku  dofinansuje każdemu zawodnikowi startującemu w zawodach   75 ,- zł. dziennie  /wyżywienie i zakwaterowanie/.

    Poniesione koszty zgodnie z powyższą zasadą będą uregulowane z organizatorem  przez Pomorską Federację Sportu w Gdańsku.

    Potwierdzenie udziału w imprezie Kluby dokonują u organizatora

we własnym zakresie, natomiast do biura POZLA przekazują do dnia 29.06.09r. – ksero rezerwacjo na noclegi i wyżywienie  / fax  344-97-15 /,  które  będą stanowić podstawę pokrycia kosztów.

U W A G A: każdy zawodnik korzystający ze świadczeń będzie zobowiązany wpisać się podczas pobytu na listę „Potwierdzenie udziału”,  która będzie w posiadaniu Kierownika ekipy - przedstawiciela Zarządu POZLA.

 

 

Strona internetowa POZLA

19.06.2009 r.

 

   

Przepraszamy za długi czas nieaktywności strony internetowej Pomorskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki. Przerwa podyktowana była awarią serwera PZLA.

Obecnie strona działa pod adresem

www.pomozla.pl ,

ma również swój osobny, niezależny serwer.

 

 

 

Program minutowy 20.06.2009r Słupsk

19.06.2009 r.

 

Program POMORSKA KADRA MŁODZIEŻOWA

19.06.2009 r.

 

Program minutowy 30.05 Słupsk

28.05.2009 r.

 

Dresy na OOM

26.05.2009 r.

 

   Trenerzy woj. pomorskiego proszeni są o jak najszybsze przesłanie listy nazwisk zawodników oraz ich wymiarów (wzrost, obwód w klatce piersiowej), którzy będą startować na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży celem zamówienia dresów.

 

 

"Dysk Pomorski"

26.05.2009 r.

 

Powiat bytowski rozpoczął cykl eliminacji powiatowych w ramach zawodów "Dysk Pomorski 2009" zawody odbyły się 19 i 20 maja na stadionie MOSiR w Bytowie. Poniżej komunikat.

Komunikat "Dysk pomorski"

Suma punktów - "Dysk pomorski"

 

 

Zawdy Mityng w Chojnicach

22.05.2009 r.

 

Start w Chojnicach 13.06.09 (mityng kwalifikacyjny)

 

Prosimy kluby o dotrzymanie terminu zgłoszeń do dnia 8 czerwca ze z względu na Ligę Młodzików 10.06 i Boże Ciało 11.06 (ewentualnie zgłoszenia do Chojnic możemy przyjmować juz w Słupsku na Mistrzostwach Okręgu). Zgłoszenia na druku PZLA, który jest na stronie www.pzla.pl.

 

 

Zmiana terminu zawodów strefowych

21.05.2009 r.

 

 

Zmiana terminu Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów i Juniorów Młodszych w Bydgoszczy.

 

Nowy termin: 6-7.06.2009 r.

BYDGOSZCZ

 

 

 

Regulamin Mityngu w Koszalinie

20.05.2009 r.

 

Podajemy regulamin Mityngu Kwalifikacyjnego w Koszalinie w dniu 23.05.2009 r. Jednocześnie informujemy, że na Lidze Juniorów w Toruniu 23.05.2009 r. NIE ODBĘDZIE się mityng lekkoatletyczny. W Toruniu startować będą tylko zespoły klubowe.

 

Regulamin zawodów 23.05.2009r. Koszalin

 

 

Zawody Rumia 2009

15.05.2009 r.

 

Program IX Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Wybrzeża w Chodzie Sportowym, IX Mistrzostw Polski Weteranów - 10 km

pod patronatem Roberta Korzeniowskiego Rumia, 20.06.2009 r.

 

Regulamin zawodów Rumia 2009

Program zawodów Rumia 2009

 

 

Program minutowy mityng 16.05 Słupsk

14.05.2009 r.

 

   

Program minutowy Mityng Kwalifikacyjny Juniorów i Juniorów Młodszych16.05.2009r.

 

Zmiana programu: zamiast chodu M i K jest młot M i K

 

 

 

Rejestracja zawodników

12.05.2009 r.

 

    W związku z powtarzającymi się licznymi błędami klubów przy załatwianiu formalności związanych z rejestracją zawodników oraz składaniu dokumentów związanych z wydawaniem licencji prosimy o przekazanie swoim klubom informacji zawartych w załączniku.

Jednocześnie też prosimy, przy potwierdzaniu kart zgłoszeń, o dokładne przeglądanie dokumentacji klubów w celu wyeliminowaniu błędów w ich sporządzaniu przez kluby gdyż w wielu przypadkach powoduje to konieczność odsyłanie z PZLA i dłuższego pozostawiania bez możliwości pozytywnego załatwienia.

Jerzy Witwicki

Kierownik Działu Sportowo-Technicznego PZLA

 

Licencje-instrukcja

 

 

Program minutowy Liga Młodzików 13.05

12.05.2009 r.

 

Drobne zamiany w rozgrywaniu zawodów

11.05.2009 r.

 

 

Na Lidze Młodzików w Chojnicach o godzinie 11.00 rozpocznie się również dysk M i K.

Młot i Tyczka w ramach Ligii Młodzików odbędzie się w Słupsku dnia 16.05.2009 r.

 

*   *   *

Na zawodach w Słupsku 16.05.2009r. odbędzie się chód kobiet na dystansie 5000m, i mężczyzn 10000m.

 

 

 

Mityng Kwalifikacyjny 16.05.2009r. Słupsk

11.05.2009 r.

 

Na Mityngu Kwalifikacyjnym Juniorów i Juniorów Młodszych w dniu 16.05.2009 r. zostaną rozegrane dodatkowo następujące konkurencje:

TRÓJSKOK M i K

SZTAFETA 4x100 m M i K

1500 m i 2000m z PRZESZKODAMI

Prosimy nadsyłać zgłoszenia.

 

 

Szlakami Jana z Jani

07.05.2009 r.

 

 

 

I Rzut Ligii Młodzików

07.05.2009 r.

 

Zgłoszenia na I rzut Ligi Młodzików 13.05.2009 w Chojnicach należy przesyłać na zgłoszeniach PZLA do dnia 11 maja 2009r do godziny 15.00.

 

 

Program minutowy 10.09.2009 Sopot

07.05.2009 r.

 

Zmiana miejsca I i II Ligii Młodzików

05.05.2009 r.

 

Liga Młodzików I i II Rzut odbędzie się w Chojnicach 13.05.2009r. i 10.06.2009r. a nie w Sopocie.

 

 

 

>  Wiadomości archiwalne od 07.02.2009 do 04.05.2009

>  Wiadomości archiwalne od 28.11.2008 do 30.01.2009

>  Wiadomości archiwalne od 19.02.2008 do 13.11.2008

>  Wiadomości archiwalne od 16.09.2007 do 31.01.2008

>  Wiadomości archiwalne od 03.07.2007 do 14.09.2007

>  Wiadomości archiwalne od 31.05.2007 do 22.06.2007

>  Wiadomości archiwalne od 11.04.2007 do 22.05.2007

>  Wiadomości archiwalne od 03.01.2007 do 23.03.2007

>  Wiadomości archiwalne od 29.09.2006 do 13.11.2006

>  Wiadomości archiwalne od 28.08.2006 do 29.09.2006

>  Wiadomości archiwalne od 27.06.2006 do 10.08.2006

>  Wiadomości archiwalne od 01.06.2006 do 19.06.2006

>  Wiadomości archiwalne od 26.04.2006 do 31.05.2006

>  Wiadomości archiwalne od 01.03.2006 do 31.03.2006

>  Wiadomości archiwalne od 20.09.2005 do 10.02.2006

>  Wiadomości archiwalne do 20.09.2005