Przejazd autokarem na Mały Memoriał J. Kusocińskiego - trasa podróży

20.09.2005 r.

Nowa trasa autokaru do Kielc !!!

Trasa autokaru

 

Przejazd autokarem na Mały Memoriał J. Kusocińskiego - trasa podróży

17.09.2005 r.

Informujemy o miejscach postojowych autokaru jadącego na Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego w Kielcach. Wyjazd w dniu 23.09.2005 r. *(piątek)

Trasa autokaru

 

Zakończenie sezonu lekkoatletycznego

16.09.2005 r.

Przedstawiamy nowy regulamin zawodów "Zakończenie sezonu lekkoatletycznego + wieloboje".

Jeżeli zainteresowane kluby nie dostarczą zgłoszeń potwierdzających udział w zawodach do dnia 23.09 2005- ZAWODY ZOSTANˇ ODWOŁANE.

Odpłatność za osobostart  wynosi 10-zł – zawodnicy z woj. pomorskiego, 12zł – pozostałe woj., wieloboje 20 zł – juniorzy i młodzicy i 25 zł –seniorzy.

Regulamin

 

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego w Kielcach

14.09.2005 r.

11.09.2005 r. zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które stanowiły eliminacje do Małego Memoriału Kusocińskiego w Kielcach. Oto listy zawodników, którzy zakwalifikowali się na owe zawody:

Mistrzowie lub wicemistrzowie zawodów międzywojewódzkich [*.doc]

Lista zawodników PZLA i rezerwowych [*.doc]

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału zawodników do dnia 19.09.2005 r. w siedzibie POZLA w Gdańsku.

 Gratulujemy awansów i życzymy sukcesów

 

Rekord Polski Barbary Madejczyk

08.09.2005 r.

Podczas meczu wielobojowego - DecaNation, który odbył się na paryskim stadionie Charléty, Barbara Madejczyk (Jantar Ustka) ustanowiła:

rekord Polski w rzucie oszczepem 63.03 m.

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

04.09.2005 r.

11.09.2005 r. odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na stadionie AWFiS.

program minutowy-wersja ostateczna

 

Miting Ogólnopolski 28.08

27.08.2005 r.

Dnia 28 sierpnia na stadionie AWFiS w Gdańsku odbedzie się Ogólnopolski miting lekkoatletyczny.

program minutowy

 

Miting Ogólnopolski 20.08 - wyniki

24.08.2005 r.

Wyniki mitingu ogólnopolskiego, ktory odbył sie na stadionie AWFiS Gdańsk w dniu 20 sierpnia 2005 roku.

wyniki

 

Aktualny program na zawody 20 sierpnia 2005

02.08.2005 r.

Dnia 20 sierpnia odbędzie się Mityng Wojewódzki na stadionie AWFiS w Gdańsku, Jednocześnie informujemy, że Mityng 28 sierpnia 2005 rozpocznie się o 13.30.

program

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegach na 10000 m.

02.08.2005 r.

Dnia 17 sierpnia na stadionie miejskim w Międzyzdrojach odbędą się Młodzieżowe Mistrzistwa Polski w biegach na 10000 m.

regulamin

 

 

"Międzyzdroje 2005"

02.08.2005 r.

Dnia 17 sierpnia odbędzie się w Międzyzdrojach Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny

regulamin

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA W HELSINKACH

29.07.2005 r.

REPREZENTANCI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W
HELSINKACH 6-14.08.2005

Anna Rogowska (SKLA Sopot)
skok o tyczce
Czaja Jakub (SKLA Sopot)
3000m prz.
Łukasz Chyła (SKLA Sopot)
100 m, 4x100m
Marta Jeschke (SKLA Sopot)
4x100 m
Roman Magdziarczyk (AZS-AWFiS Gdańsk)
chód 50 km
Barbara Madejczyk (Jantar Ustka)
rzut oszczepem
Magdalena Szczepańska (AZS AWFiS Gdańsk)
7-bój

 

Mistrzostwa Europy Juniorów
21.07-24.07 Kowno - wyniki

29.07.2005 r.

Wyniki zawodnikow Województwa pomorskiego na mistrzostwach Europy juniorów, które w dniach 21.07-24.07 odbyly się w Kownie

Marcin Chabowski (Wejher Wejherowo)
3000 m z przeszkodami 8,40,88 min rekord mistrzostw
Marta Jeschke(SKLA Sopot)
4x100m 44,65s 1 m-ce
Marta Jeschke(SKLA Sopot)
100m 11,86s 5 m-ce
Marta Jeschke(SKLA Sopot)
200m 24,63s półfinał
Arkadiusz Gardzielewski (Sambor Tczew)
10 000m 31,11,98 min 8 m-ce
Mateusz Didenkow (KL Gdynia)
tyczka 5,10m 6 m-ce
Sebastian Jachimowicz-Głogowski (AZS AWFiS Gdańsk)
oszczep 70,30 m 4 m-ce
Michał Płomiński (Lechia Gdańsk)
skok w dal eliminacje
Paweł Roziński (SKLA Sopot)
oszczep 68,35 m 7 m-ce

 

OOM W WARSZAWIE 22-24.07.2005 - wyniki

29.07.2005 r.

Medaliśći województwa pomorskiego na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie:

KUBIAK Maciej Zagórzanka Rumia chód 10 km 45:24.79 1-mce
KUJAWSKI Łukasz KS Żukowo 3000m 8:35.22 1-mce
HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk rzut oszczepem 64.10 1-mce
ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 4 x 100 m 48,32 1-mce
GRONAU Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 4 x 100 m 48,32 1-mce
BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk 4 x 100 m 48,32 1-mce
BORKOWSKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 4 x 100 m 48,32 1-mce
ZDROJEWSKA Magdalena RKS Rumia 5000 m 9:57.29 1-mce
MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 7-bój 4614 1-mce
KUNCEWICZ Urszula MKS Sambor Tczew rzut oszczepem 48.52 1-mce
KUNCEWICZ Urszula MKS Sambor Tczew rzut dyskiem 41.26 2-mce
LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk rzut oszczepem 46.93 2-mce
MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 7-bój 4572 2-mce
CICHOCKA Angelika ULKS Talex Borysław 1500m 4:33.07 2-mce
STASIEWICZ Michał Konradia Gdańsk chód 10 km 46:22.02 2-mce
STOLC Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 800m 1:53.82 2-mce
GRONAU Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 100m ppł 14.52 3-mce
URBANOWICZ Paulina KKL Rodło Kwidzyn 1500 m prz. 5:01.5 3-mce
BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk skok o tyczce 3.40 3-mce

 

Bieg świętego Dominika 06.08.2005r

26.07.2005 r.

Dnia 6 sierpnia odbędzie się w Gdańsku bieg świętego Dominika

regulamin i program minutowy

 

Marrakesh - wyniki

19.07.2005 r.

Wyniki pomorskich lekkoatletów na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych:

Urszula Kuncewicz Sambor Tczew rzut oszczepem 49,37m 6 m-ce
Agnieszka Lewandowska AZS-AWFiS Gdańsk rzut oszczepem 41.58 m elim.
Łukasz Jurga AZS-AWFiS Gd skok o tyczce elim.

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy - wyniki

18.07.2005 r.

Igor Janik AZS-AWFiS Gdańsk Młodzieżowym Mistrzem Europy w rzucie oszczepem wynikiem 77.25 m !!! Gratulacje dla trenera Leszka Walczaka !!!

Pozostałe wyniki pomorskich lekkoatletów:
Wiaderek Piotr AZS-AWFiS GD 4x100m 39,64 sek. 5 m-ce
Gaj Adam Pomorzanka Skórcz 4x100m 39,64 sek. 5 m-ce
Gaj Adam Pomorzanka Skórcz 100m 10,42 sek 7 m-ce
Dębska Paulina OSoT Gdańsk skok o tyczce 4.10 m 7 m-ce
Rzeszewicz Karol SKLA Sopot 5000 m 1,33,92 min 13 m-ce
Beata Lewicka AZS-AWFiS Gdańsk 7-bój 5335 pkt. 15 m-ce
Wiaderek Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 200 m 21.33 sek elim
Oleksy Justyna AZS-AWFiS Gdańsk 100 ppł 13.62 sek elim.
Rogiński Tomasz SKLA Sopot rzut oszczepem 63,03m elim.
Tymińska Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 7-bój nie ukończyła
Łukasz Płaczek AZS-AWFiS Gdańsk 10-bój nie ukończył

 

Mistrzostwa Europy Juniorów
21.07-24.07 Kowno

14.07.2005 r.

Zawodnicy Województwa pomorskiego w składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy juniorów, które w dniach 21.07-24.07 odbędą się w Kownie

Marta Jeschke(SKLA Sopot)
100 m (11.79 - 2005)/200 m (23.87 - 2005)
Marcin Chabowski (Wejher Wejherowo)
3000 m z przeszkod. (8:30.40 2005)
Arkadiusz Gardzielewski (Sambor Tczew)
10 000 m (30:03.31 2005)
Mateusz Didenkow (KL Gdynia)
tyczka (5.15 m 2005)
Sebastian Jachimowicz-Głogowski (AZS AWFiS Gdańsk)
oszczep (77.18 m 2005)
Michał Płomiński (Lechia Gdańsk)
w dal (7.52 m 2005)
Paweł Roziński (SKLA Sopot)
oszczep (71.34 m 2005)

 

Miting kwalifikacyjny 16.07.2005

14.07.2005 r.

Dnia 16.07.2005 r. odbędzie się Miting Kwalifikacyjny na stadionie AWfiS w Gdańsku .

program minutowy

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
(U-23) 14-17.07 2005 Erfurt

13.07.2005 r.

Reprezentanci Województwa pomorskiego na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U-23)

Oleksy Justyna AZS-AWFiS Gdańsk 100 ppł
Dębska Paulina OSoT Gdańsk skok o tyczce
Tymińska Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 7-bój
Beata Lewicka AZS-AWFiS Gdańsk 7-bój
Wiaderek Piotr AZS-AWFiS Gdansk 200 m, 4x100m
Gaj Adam Pomorzanka Skórcz 100 m ,4x100m
Igor Janik AZS-AWFiS Gdańsk rzut oszczepem
Rogiński Tomasz SKLA Sopot rzut oszczepem
Rzeszewicz Karol SKLA Sopot 5000 m
Łukasz Płaczek AZS-AWFiS Gdańsk 10-bój

 

Marrakesh 14-17.07 2005

10.07.2005 r.

Zawodnicy z województwa pomorskiego zakwalifikowani na MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW MŁODSZYCH:

Agnieszka Lewandowska AZS-AWFiS Gdańsk rzut oszczepem
Urszula Kuncewicz Sambor Tczew rzut oszczepem
Łukasz Jurga AZS-AWFiS Gdańsk skok o tyczce

 

MP Juniorów

10.07.2005 r.

Medale zdobyte przez juniorów województwa pomorskiego na MP JUNIORÓW 5-6 07 2005 w BYDGOSZCZY

Złote medale wywalczyli:
Marcin Chabowski KS Wejher Wejherowo 3000m 8:18.94 min 3000 m
trener: Z. Rolbiecki
Marcin Chabowski KS Wejher Wejherowo 5000m 14:23.30 min 3000 m
trener: Z. Rolbiecki
Mateusz Didenkow KL Gdynia skok o tyczce 5.15 m
trener:B Klimaszewska
Pawel Roziński SKLA Slupsk rzut oszczepem 71.48 m
trener: E.Grecka

Srebrne medale wywalczyli:
Blazej Zientek SKLA Sopot skok o tyczce 4.90 m
trener: J.Torliński
Marta Jeschke SKLA Sopot 100 m 11.79 sek
trener: B.Dudulewicz
Marta Jeschke SKLA Sopot 200 m 23.87 sek
trener: B.Dudulewicz

Brązowe medale wywalczyli:
Magdalena Witting LKS Pomorzanka Skórcz rzut motem 52.28 m
AZS AWFiS Gdansk 4x100 m 48.28 sek
trener: M.Tomaszek

 

Puchar Europy

22.06.2005 r.

Starty lekkoatletów z Pomorza na Pucharze Europy we Florencji:
 

Chyła Łukasz 100m - 10.31
Czaja Jakub 3000 m z przeszkodami 13:46.53 PB
Janik Igor rzut oszczepem 75.36   SB
Kolasa Adam skok o tyczce 5.30
Rogowska Anna skok o tyczce4.60
Madejczyk Barbara rzut oszczepem 61.72   REKORD POLSKI
 

 

Zawody dla niepełnosprawnych 18.06.05 r.

16.06.2005 r.

   W dniu 18.06 na stadionie AWFiS o godzinie 10.00 odbędzie się Mityng Lekkoatletyczny dla Niepełnosprawnych organizowany przez Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe "SZANSA-START Gdańsk" oraz Pomorski OZLA. Udział biorą najlepsi Polscy lekkoatleci.

   Patronat nad zawodami objęli Premier Izabela Jaruga-Nowacka, Marszałek woj.pomorskiego Jan Kozłowski, Senator RP Gerard Czaja, Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych.

 

Zdjęcia z zawodów.

15.06.2005 r.

W galerii są nowe zdjęcia z Mityngu Kwalifikacyjnego Juniorów i Juniorów Młodszych z dnia 11.06.2005 r.

Informujemy, że istnieje możliwość zamówienia i zakupienia papierowych kopii (dużo lepszej jakości) wyżej wymienionych zdjęć oraz zdjęć z Inauguracji Dni Olimpijczyka. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt e-mail`owy z Panią fotograf Karoliną Kroplewską.

do galerii | zdjęcia z 11.06.2005 r

 

SPAR EUROPEAN CUP 2005

13.06.2005 r.

Reprezentanci Pomorza na SPAR EUROPEAN CUP 2005`
(Florencja, 17-19.6.2005)

Kobiety
tyczka Anna Rogowska (SKLA Sopot)
oszczep Barbara Madejczyk (Jantar Ustka)
MężczyĽni
100 m Łukasz Chyła (SKLA Sopot)
5000 m Jakub Czaja (SKLA Sopot)
tyczka Adam Kolasa (KL Gdynia)
oszczep Igor Janik (AZS AWFiS Gdańsk)


Zespół szkoleniowy: Jacek Torliński (skoki), Leszek Walczak (rzuty).

 

Następne zmiany w regulaminie zawodów

13.06.2005 r.

Zmiany w regulaminie zawodów 18.06.2005 r. dotyczą: rozpoczęcie zawodów o godzinie 1400 a nie o 1300, konkurencja dodatkowa to 5000 m, a rozpoczynającymi konkurencjami zawodów będą tyczka K, chód K i M, oszczep M 700g.

patrz regulamin>>>

 

51 Memoriał Janusza Kusocińskiego

13.06.2005 r.

Dnia 12.06.2005 r. odbył się 51 Memoriał Janusza Kusocińskiego. Pomorscy lekkoatleci wypadli bardzo dobrze.

zobacz wyniki zawodników z Pomorza | reszta wyników (www.domtel.pl)

 

Mistrzostwa Polski w Chodzie na 20 km

12.06.2005 r.

Mistrzostwa Polski w Chodzie  na 20 km, Rumia, 12.06.2005 r

MężczyĽni:
1. Benjamin Kuciński AZS-AWF Katowice 1,20,45 h PB
2. Roman Magdziarczyk AZS-AWFiS Gdańsk 1,20,47 h PB zobacz zdjęcie>>>
3. Grzegorz Sudoł AZS-AWF Kraków 1,21,03 PB

Kobiety
1. Agnieszka Olesz AZS-AWF Katowice  1,37,47 h SB
2. Katarzyna Kwoka CWKS Resovia Rzeszów  1,41,13 h
3. Agnieszka Dygacz AZS-AWF Katowice  1,42,12 h


więcej wyników (www.domtel.pl)

 

Zmiana w regulaminie zawodów 18.06.05

10.06.2005 r.

Uprzejmie informujemy, że na mityngu kwalifikacyjnym dnia 18.06.2005 r. odbędą się dodatkowo następujące konkurencje: chód kobiet i mężczyzn, 1500 z przeszkodami kobiet oraz 2000 z przeszkodami mężczyzn.

patrz regulamin>>>

 

 

Chabowski Marcin i REKORD POLSKI

5.06.2005 r.

Podczas V Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego w Bydgoszczy Marcin Chabowski KS Wejher Wejherowo uzyskał rekord Polski juniorów biegu na 3000 m z przeszkodami wynikiem 8:30,40 min.

 

Mistrzostwa Polski w Wielobojach

4-5.06.2005 r.

Mistrzostwa Polski w wielobojach Kielce 4-5.06.2005 r.
Medaliści:
   seniorzy - dziesięciobój
1. Łukasz Płaczek (AZS AWFiS Gdańsk)     7289 pkt

   seniorki - siedmiobój
1. Magdalena Szczepańska (AZS AWFiS Gdańsk) 6090
2. Karolina Tymińska (AZS AWFiS Gdańsk)     6026
3. Joanna Grzesiak (AZS AWFiS Gdańsk)       5982

   juniorki młodsze - siedmiobój
1. Martyna Mazurek (AZS AWFiS Gdańsk)   4689
2. Katarzyna Mueller (AZS AWFiS Gdańsk) 4606

 

 

V Europejski Festiwal Lekkoatletyczny

05.06.2005 r.

W niedzielę 5.06.2005 r. w Bydgoszczy odbył się Europejski Festiwal Sztafet. A oto wyniki wybrzeżowych zawodników:

  SKOK O TYCZCE
1 miejsce ROGOWSKA Anna 81 SKLA Sopot 4.50  m
REKORDY ŻYCIOWE:
  3000 M Z PRZESZKODAMI
CZAJA Jakub 80 SKLA Sopot  8:19.91  min - minimum na Mistrzostwa ¦wiata.
CHABOWSKI Marcin 86 KS Wejher Wejherowo  8:30.40 min - Rekord Polski Jun
  100 m
WIADEREK Piotr 84 AZS-AWFiS Gdańsk 10.69
JESCHKE Marta 86 MKS Orlęta Reda  11.98 sek

  4x100 m
Młodzieżowa Reprezentacja Polski z P.Wiaderkiem AZS-AWFiS Gdańsk i

A Gajem LKS Pomorzanka Skórcz 39.94 sek minimum. na MME

więcej wyników (www.domtel.pl)>>>

 

TYCZKA NA MOLO

02.06.2005 r.

Rogowska pobiła własny rekord Polski 4,77 w XVIII Konkursie Tyczka na Molo.

 

Piotr GŁADKI nie żyje.

28.05.2005 r.

PIOTR GŁADKI W piątek, 27 maja, w wypadku samochodowym zginął czołowy polski maratończyk Piotr Gładki (Biegus Wręczyca). Miał 33 lata....

więcej>>>

 

REKORD POLSKI ANNY ROGOWSKIEJ.

28.05.2005 r.

Rekord Polski Anny Rogowskiej SKLA Sopot w skoku o tyczce 4,76 m. ustanowiony na Mistrzostwach  Okręgu Juniorów i Juniorów Młodszych na stadionie AWFiS w Gdańsku w dniu 28.05.2005r.

Ponadto:

uzyskano minimum na Mistrzostwa ¦wiata Juniorów Młodszych:

Agnieszka Lewandowska AZS-AWFiS Gdańsk rzut oszczepem 48,57 m

minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów:

Piotr Wołyniec AZS-AWFiS Gdańsk pchnięcie kulą 17,82 m

Paweł Roziński, SKLA Słupsk, rzut oszczepem,  66,16 m

Marcin  Chabowski, Wejher Wejherowo, 1500 m, 3,49,30 sek.

Mateusz Didenkow, KL Gdynia, skok o tyczce, 5,05 m

 

 

Akademickie Mistrzostwa Polski Poznań

22.05.2005 r.

Dnia 20-22.05.2005 r. w Poznaniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski. Podajemy najciekawsze wyniki zawodników AWFiS.

więcej>>> | wyniki zawodów (www.domtel.pl)

 

WICEMISTRZOSTWO POLSKI DLA AZS AWFiS

21.05.2005 r.

Zawodnicy klubu sportowego AZS-AWFiS Gdańsk wywalczyli Wicemistrzostwo Polski na Finale I Ligii Juniorów w Częstochowie dnia 21.05.2005 roku.

więcej>>> | wyniki zawodów (www.domtel.pl)

 

Za osiągnięcie serdecznie gratulujemy Zarząd POZLA.

 

 

I Rzut Ligii Młodzików

 18.05.2005 r.

W związku z niedopracowaniem przez PZLA tabel punktowych dla nowych wag sprzętu rzutowego (tj. kula i młot młodzików oraz dysk młodziczek) nie można podać ostatecznego wyniku klasyfikacji klubowej I Rzutu Ligii Młodzików. Jak tylko normy zostaną opracowane dokonamy ostatecznego podliczenia wyników.

Komunikat I Rzutu Ligii Młodzików [*.xls]

 

Zawody w Schwechat

15.05.2005 r.

Ciekawsze wyniki z zawodów w Schwechat 15.05 2005r., gdzie rywalizowała
15-osobowa reprezentacja Polski w kategoriach juniorów i młodzieżowców
Urszula Kuncewicz  49.77m  (Sambor Tczew, 1988) wypełniła minimum PZLA na
Mistrzostwa ¦wiata kadetów, które w dniach 14-17 lipca odbędą się w Marrakeszu,
Paweł Roziński 70.07m (SKLA Słupsk, 1987) zrealizował wskaĽnik PZLA na
mistrzostwa Europy juniorów, które w dniach 21-24 lipca gościć będą w Kownie.

 

 

Mityng Kwalifikacyjny Jun. i Jun. Mł.

14.05.2005r.

Zawodnicy, którzy na zawodach w dniu 14.05 2005 na stadionie AWFiS
w Gdańsku uzyskali rezultaty uprawniające do startu na MP Juniorów

więcej >>>

 

XIX Memoriał Antano Mikeno w chodzie.

07.05.2005 r.

Miejsca zawodników z województwa pomorskiego startujących w XIX Memoriale Antano Mikeno w chodzie, który odbył się w Birstonasie na Litwie w dniu 2005.05.07

1 miejsce - 20 km seniorów – Roman Magdziarczyk 1977 – AZS AWF Gdańsk – 1:25:06

2 miejsce - 3 km weteranek – Janina Łuniewska 1959 – Konradia Gdańsk – 16:17

3 miejsce - 20 km seniorów – Paweł Grzonka 1984 – Olimpia Bytów – 1:29:09

5 miejsce - 5 km weteranów – Mirosław Łuniewski 1957 – Konradia Gdańsk – 26:00

6 miejsce - 10 km juniorów młodszych – Michał Stasiewicz 1988 – Konradia Gdańsk – 48:10

8 miejsce - 10 km juniorów – Paweł Łuniewski 1987 – Konradia Gdańsk   - 48:39

Zobacz zdjęcie Romana Magdziarczyka i Janiny Łuniewskiej.

 

 

Festiwal Wielobojowy Wiedeń

14-15.05.2005 r.

Łukasz Płaczek AZS-AWFiS Gdańsk 1 m-ce 7340 pkt RŻ, minimum na ME U-23

Michał Modelski AZS-AWFiS Gdańsk 2 –mce 7304 pkt. Pokonali 340 rywali

 

 

Wyniki zawodników pomorza.

07.05.2005 r.

Przedstawiamy ciekawsze wyniki pomorskich lekkoatletów uzyskane w miniony weekend:

7 maja 2005 Międzyzdroje Jakub Czaja  SKLA Sopot 3 miejsce  MP seniorów
10 000 m
 

7 maja 2005 Gdańsk


Minima na Mistrzostwa ¦wiata JM
Kuncewicz Urszula   Sambor Tczew - oszczep 50,23


Minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów
Gardzielewski Arkadiusz Sambor Tczew  - 10000 metrow 0:30,03,31.


Minimum na Mistrzostwa Europy  Juniorów
Chabowski Marcin Wejher Wejherowo 1500  3:46,58

 Minima na Mistrzostwa Polski Juniorow

Surowiec Paulina AZS AWFiS Gdańsk  100m - 12,42
Burnicka Monika Sambor 100m ppł 15,64
Gorczyca Agnieszka AZS-AWFiS kula 13,10
Smętek Aneta AZS- AWFiS   kula       13,00
Bielas Anna SKLA Słupsk     oszczep - 42,18
Antonowicz Agata AZS-AWFiS     oszczep -41,88
Kuba Anna RKS Rumia w dal - 5.54m, 11.60m trójskok
Ruliński Przemysław MUKS Olimpijczyk Pelplin 1500 m - 3:58,24
Kuncewicz Szymon  Sambor 110m ppł -15,93
Szewczyk Mateusz AZS-AWFiS - oszczep 63,85
Kąkol Szymon GKS Luzino oszczep - 62,13
Ziętek Błazej SKLA Sopot  tyczka - 4,50
Rudż Robert AZS-AWFiS  trójskok - 14,30